.

בואי לקבל את החיים שלך בחזרה


אל תתני לעצמך להגיע לסוף החיים שלך, בציפייה שהם סוף-סוף יתחילו...
הצטרפי אלי לתהליך ליווי אישי, ואראה לך שיש דרך להתמודד עם אכילה רגשית,
יש דרך לנהל את האכילה אחרת לגמרי ממה שכולנו מכירות מעולם הדיאטה.

רוצה ליהנות מהגוף שלך, ליהנות מהאכילה?
להפסיק את המאבק היומיומי הזה באוכל?! בריא/לא בריא, משמין/לא משמין...
את רוצה לאהוב את איך שאת נראית במראה?
להתייחס אל עצמך בכבוד ולהיות מרוצה מעצמך? בלי תנאים.
פשוט כי את מי שאת. בלי הביקורת האינסופית...?

אם ענית על חלק מהשאלות האלה – "כן", אני יכולה לעזור לך.
אם את מרגישה שאת כבר בשלה לשינוי מהותי,
אני יכולה לעזור לך להשתחרר מהעיסוק באוכל ובמשקל שלך.
זה אפשרי להשתנות באמת.
זה אפשרי גם עבורך, לא רק לנשים אחרות.
כל כך הרבה פעמים נשים מוותרות על עצמן.
הן הולכות לאיבוד בהתעסקות עם מה, כמה ומתי לאכול
ומחכות שהחיים שלהן יתחילו, ברגע שהן ירדו במשקל...

למה ליווי אישי

תהליך אישי מתמקד בך, בצרכים הספציפיים שלך.
אני הולכת איתך יד ביד בשביל שלך לשינוי שאת מבקשת.
מאפשרת לך להרגיש אהובה לכל אורך הדרך, מעצם היותך את.
זה מצריך ממך ללמוד לתת המון אהבה לעצמך
ואז את מסוגלת להחזיר לעצמך את האמון בך.

זה סופר סופר קריטי להצלחת התהליך!

אני יכולה להבטיח לך, שאני מגויסת להצלחה שלך
ואני מזמינה אותך לוודא שגם את מגויסת אליה,
עם כל הלב וכל האנרגיות שלך.
כי זה עומד להיות תהליך מכונן בחיים שלך.

זה כמעט ולא אפשרי לעשות תהליך כזה לבד.
הנשים שמגיעות לתוצאות הכי טובות,
הן אלה שממש מתמסרות לתהליך, באמון מלא.
באות בראש פתוח, עם נכונות ללמוד גישה אחרת.
והכי חשוב – נותנות לי להיות שם בשבילן וללוות אותן בכל צעד בדרך שלהן.

אנחנו חיות בעולם שבו כמעט לא אפשרי להרגיש שאנחנו "מספיק טובות" כמו שאנחנו.
את מוזמנת בחום לבוא למקום בו את יכולה להירגע ולהרגיש אהובה, כמו שאת.
להתבונן באמת במערכת היחסים שלך עם האוכל, בסביבה תומכת ומעצימה.
כולנו זקוקות לתמיכה מסיבית, כדי להשתנות באופן עמוק.

מה יקרה לך בתהליך

ביסוס אמיתי של דפוסי התנהגות לטווח ארוך עם התאמה אישית לך ולצרכייך

תדעי להתחבר עם הגוף שלך ברמה הכי עמוקה והכי בסיסית ולהקשיב לו באמת

תביני מה הגוף רוצה וצריך כדי שתוכלי לתת לו בדיוק את מה שטוב לו

תתחילי לשים לב למנגנונים שמפעילים אותך ותרגישי שאת יכולה לבחור מה לעשות או לא לעשות

תביני שככל שאת סולחת ומשחררת את עצמך מהשיפוטיות של עצמך כך את פנויה להיות פשוט עצמך

תלמדי לקבל רגש ולשחררו בדרך שלא פוגעת בך - מה שיגרום לירידה משמעותית במשקל שלך

וכל זה תוך כדי הנאה אמיתית מהאוכל

בלי לספור קלוריות, בלי דיאטות, בלי ה"יו-יו" האינסופי

בלי המאבק בעצמך, בלי הכעס, התסכול והשנאה העצמית

ואף מילה על מה מותר ומה אסור לאכול

מה אומרות נשים שליוויתי

אפרת יקרה, בזכותך עשיתי שינוי מאד גדול בחיי. עצום. המטרה שהצבתי לעצמי היתה שביום הולדתי הקרוב, אהיה במקום גאה, נוח, שפוי, מכבד, מעריך, קליל ופתור עם הגוף שלי, באמצעות אכילה מאוזנת, בריאה, ומודעת. יום ההולדת יהיה בעוד חודשיים, אבל אני כבר שם. אני מודעת, שפויה, חיה ללא בינג'ים כלל, מידי פעם אוכלת רגשית, אבל מודעת שאני שם. והמשקל יורד. בקצב שלו. בערך 6 קילו עד כה. והוא ימשיך לרדת בקצב שלו. העיקר - אני לא אוכלת את עצמי. בנוסף, למדתי ממך להיות טובה אל עצמי לפני הכול ולכן, אין מקום בחיי לאנשים שלא טובים אליי. הבנתי שאם אני אוהבת את עצמי, אני חייבת להיות במקומות שאוהבים ומעריכים אותי. וכך אני פועלת היום בכל מערכות היחסים בחיי. 
תודה אפרת יקרה על מתנה לחיים שהענקת לי. אני מרגישה שהענקת לי חיים.

עפרי

קיבלתי את החיים שרציתי. בזכות הליווי, ההתמדה והסבלנות המשתלמת עד אין ערוך. כשנפלתי והרמת אותי, כשהתייאשתי וכמעט הרמתי ידיים, היית שם לתת עוד דחיפה קטנה ולהרפות, לשמור עליי מרחוק ולאפשר לי לעשות את הדרך בצורה הכי בריאה לי. תודה שהראית לי שיש דרך מוצא בכל מצב. היום אני נמצאת בזוגיות כל כך בריאה ואוהבת, עד כדי כך שאני צריכה להזכיר לעצמי כל יום מחדש שזה אמיתי וזה שלי. מבינה שהאכילה רגשית והקילוגרמים הנוספים שהיו לי, באו על מנת לשמור עלי, לכסות ולהסתיר את הפחד, הגאווה, ההשפלה, ההדחקה... והתנגדות לנשיות שבי... בזכות התהליך למדתי פשוט לקבל את עצמי, לאהוב את מה שיש, לטפח את מה שיש... ומה שאני רוצה שיהיה, פשוט מגיע. כולל תעסוקה בדיוק כמו שרציתי. אז היום אני כאן מאושרת, אוהבת, נאהבת, מצליחה. אפילו האוכל לא כזה מעניין אותי בתקופה האחרונה.

מירב

בהדרגה ולאורך הזמן, ירדתי סה"כ כ- 20 קילו. שניתי את המזווה לחלוטין. החלפתי את האוכל לאוכל בריא. ויתרתי על שוקולדים ועברתי לתמרים. החלפתי את כל הקמחים הלבנים במלאים. אני נהנית לבשל דברים חדשים. לאפות. להתנסות. ומדהים שאני לא בורחת לאוכל. אני הולכת כל  בוקר שעה. אוהבת אותי ממש ועושה רק מה שטוב לי. אני חיונית. שמחה. אוכלת רק ליד השולחן... לאחרונה עברתי את כל הבדיקות האפשריות - הכל תקין. הורדתי כדורים נגד ל"ד. אני מרגישה  מעולה. התייחסתי אצלך לקטע הבריאותי וזה היה מדהים! שיניתי גישה, לא מבקרת אותי. לא כועסת עלי ויש לי מערכת יחסים נפלאה עם גופי... אני  הכי מאושרת בעולם.

סיון

כל החיים הייתי שמנה... התנסיתי בכל שיטות הדיאטה למיניהן... 90% מהזמן שלי סבב סביב אוכל... בתהליך אצל אפרת השתנו לי החיים - השתחררתי מהביקורתיות והשיפוטיות שאפילו לא הייתי מודעת אליהן. אין אצלי יותר "מותר" ו"אסור", אין דבר כזה לאכול לפי זמנים... אני אוכלת לפי תחושות של רעב ושובע בגוף. הצלחתי להשתחרר מאכילה אובססיבית בלילות - משהו שלא האמנתי שהוא אפשרי עבורי! היום, אני לא נשקלת ולא סופרת קלוריות. התהליך השליך על כל תחומי החיים שלי, משהו שבכלל לא ציפיתי... זו ההשקעה הכי טובה שעשיתי בחיים שלי! מה שקיבלתי כאן, לא קיבלתי באף מקום...

אדווה

הייתי אצל הרבה מטפלים באכילה רגשית, אבל זה לא עשה לי את הקפיצה קדימה. הגעתי לאפרת צמאה לשינוי. אפרת ידעה להחזיק אותי שלא אפול, וגם כשנפלתי ידעתי שהיא תמיד שם על מנת להרים אותי. אפרת איפשרה לי לקבל את עצמי, היא היתה עוגן בשבילי.
היום החיים שלי מלאים אהבה, קודם כל כלפי עצמי, עם זוגיות חדשה בפתח, אחרי שנים. אני במגמת ירידה חזרה למשקל התקין שלי, אחרי עלייה רציפה. אני מרגישה טוב עם הגוף, אני מסתכלת במראה ואוהבת את מה שאני רואה.

מיא

אני ממש יכולה להעיד על עצמי שאני כבר לא "אוכלת את עצמי". אני לומדת להקשיב לגוף, אני לומדת לאכול לפי איך שהגוף מאותת לי, בכמויות שהוא דורש. למדתי לומר "לא", כשאני לא רעבה. למדתי לומר "די" כשהתמלאתי, גם אם זו מנה ששילמתי עליה במסעדה. מבחינתי זהו השיג אדיר!
אני עומדת מול המראה ומקבלת את עצמי בלי לשפוט, בלי לשנוא - עם קבלה. למדתי להוקיר ולהודות על הכל, כל יום. למדתי לפתוח את היום עם שינון של אמונות מעצימות. למדתי לראות את העולם בקשת של צבעים נעימים יותר.

איילת

למדתי אצלך שאני צריכה לעשות את הדרך ואני גאה בעצמי שעשיתי זאת. תמיד ידעתי שאכפת לך ממני ואני לא רוצה לאכזב. המינון של התמיכה בין השיחות, היה נכון. כשעודדת אותי רק להעז להיות שם (ברגעים הלא נעימים) נתן לי כוח ואמונה שאני יכולה להרשות לעצמי. שאני מסוגלת להתמודד עם הרגשות שלי.
אפרת, את מבינה במה מדובר! את מבינה איך זה מרגיש. את פשוט מבינה מה זה!!!! זאת אחת הסיבות שגרמה לי לבחור בך. בנוסף לכך, את עשית דרך... היית איפה שאני נמצאת היום, ממקום אחר, אבל ההרגשה היא אותה הרגשה.
מצד אחד את שומרת על המרחק של מטפל מטופל ומצד שני את נגישה ומכילה! יכולתי לפנות אליך ממקום של כאב עצום ויד ביד יכולתי גם לדבר איתך ממקום מאוד עוצמתי. תמיד הרגשתי שיש לי כנגד מי לעבוד! זו אחת האיכויות שאני מאוד אוהבת במאמן. לא סתם בחרתי בך, אני מודה לך על היותך חלק מחיי. עם המון הערכה, אהבה וכבוד, תלמידתך הנצחית.

שחר

לאפרת היקרה, קיבלתי ממך כל כך הרבה מתנות בזמן כל כך קצר. יש בתהליך שעשיתי איתך משהו כל כך משחרר. הפסקתי לאכול "איך שאני אמורה" ועברתי לאכול לפי הצורך של הגוף שלי. כחלק מתהליך ההקשבה לגוף שלי, הבנתי גם שבחלק נכבד מהיום אני אוכלת כי משעמם לי, כי אני עצובה, כי אני שמחה, כי אני מתוסכלת, או עייפה. לאט לאט למדתי לשאול את עצמי טרם השיטוט במטבח "למה אני אוכלת? האם אני רעבה, או שאני באה למלא צורך רגשי?" היום, כשאני מסתכלת אחורה על החודשים האחרונים, אני מבינה שהבינג'ים אינם קיימים יותר. איזו הקלה – לנפש ולגוף!
לבסוף, אחד הדברים הכי משמעותיים שקרו בתקופה הזו, היא ההבנה שהשריטה שלי משתקפת בהרגלי האכילה והתחלות של הפרעות אכילה של ביתי... באתי אלייך כדי לעשות שינוי בעצמי, ובדרך עקיפה אני מסייעת לביתי הצעירה לבנות מערכת יחסים שפויה ואוהבת עם האוכל ועם הגוף שלה. זה פשוט ענק!

עפרה

אחרי אינספור דיאטות וניסיונות שונים, קיבלתי החלטה ועשיתי ניתוח שרוול קיבה. אחרי שעברתי שינוי קיצוני – ירידה דרסטית במשקל, הבנתי שעליי להתחיל במסע שלי לגילוי וקבלת האני החדש שלי, מסע פנימי וחיצוני כאחד. החלטתי שעוד דיאטנית או עוד קבוצת תמיכה בוודאי לא יעזרו, וחיפשתי כיוון אחר, איש מקצוע שלא מדבר קלוריות.
ככה הגעתי לאפרת ששינתה את חיי. שגרמה לי להגיע לאורח חיים נקי מאובססיביות לגבי האוכל, משהו שמימיי לא חשבתי שאפשרי עבורי. אפרת לימדה אותי מה זה להקשיב לגוף. לאכול אינטואיטיבית ולא רגשית/כפייתית. לאכול כשרעבים ולהפסיק כששבעים. לבחור בדיוק את המזון שהגוף שלי מבקש ולא את זה שהראש שלי דורש. והכי חשוב, למדתי לבטל את הביקורתיות והשיפוטית. לפעול ממקום של הבנה, חמלה ובעיקר הוקרה, הוקרה לעצמי בראש ובראשונה והכרת תודה על כל מה ומי שנמצאים בחיי. למדתי את ערכי האמיתי, במיוחד את זה שאיננו נמדד במשקלי, בעור העודף שנותר לי או בבגדים שאני בוחרת ללבוש. ועל כל אלו אני מודה בכל יום מחדש!

אלישבע

למדתי שאני יכולה להתמיד בדברים, שלא הכול קבוע בחיים. יש דברים שאפשר לשנות, שאני יכולה לשנות אותם. למדתי שחשוב לטפל בעצמי. שינוי סדרי עדיפות זה בידיים שלי. למדתי שאפשר לעשות שינוי בחשיבה! כשאני רוצה ובוחרת לקחת אחריות – אני יכולה!
בזכות התהליך התפתחתי, התגמשתי במחשבה שלי. הייתי בנאדם מאוד מקובע לפני כן... מבחינתי האימון היווה קרש קפיצה, הן מבחינת התוכן והן מבחינת התובנות על עצמי. במיוחד בעניין ההתמדה – הצלחתי להתמיד ולסיים את התהליך! הבנתי את חשיבות התהליך עבורי. החשיבה שלי השתנתה. שיניתי הרגלים. נגמלתי מאוכל קנוי. כבר אין לי את ה-Craving... אני יותר סומכת על עצמי שאצליח להשיג את מה שאני רוצה ולשמור על ההישגים שלי.
ויתרתי על האמונה שאני לא יכולה. על הרגלים שחשבתי שהם חלק מהאופי שלי. הבנתי שזה רק חלק מההתנהגות שלי. ויתרתי על העמדה הקרבנית שלי שאמרה שזה הגורל שלי. ויתרתי על העמדה המרצה. אני לא מעוניינת יותר לרצות את כולם. כבר לא מתנצלת ויודעת להציב גבולות. ויתרתי על הדחיינות. שיניתי גישה. הרבה יותר מתוכננת ופועלת בנחת. נגמלתי מהלחץ של לעשות דברים ברגע האחרון...

ניצן

הליווי האישי כולל

ליווי אישי צמוד במשך 3 חודשים

10+1 שיחות שבועיות באורך שעה 

זמינות בסמסים ומיילים בין השיחות

ובנוסף - בונוס בשווי 1,500 ש"ח!
11 הדרכות מוקלטות שתומכות בך בתהליך ונשארות איתך לתמיד.

.אני יודעת, הליווי האישי לא מתאים לכל אחת והוא דורש השקעה.
לכן ההצטרפות עוברת דרך שיחת טלפון איתי,
כי חשוב לי שיצטרפו רק נשים שהליווי שאני מציעה, באמת מתאים להן.
נשים שכבר מבינות שאין להן מה להמשיך ולחפש תשובות בחוץ,
שיודעות שכל התשובות והפתרונות נמצאים אצלן בפנים.
זו ההזדמנות שלך לחזור הביתה, לגוף שלך, לרגשות שלך,
לרצונות הכי עמוקים שלך
.התפנה מקום ביוני 2020 ל-5 נשים שיצטרפו לתכנית הליווי האישי שלי.
והפעם במחיר מיוחד עקב משבר הקורונה - 30% הנחה!

למה רק 5? כי הליווי הוא מאוד צמוד, וחשוב לי לתת יחס אישי לכל אחת.

מלאי פרטים
לקביעת שיחת התאמה

אפרת קלודין | להקשיב למשאלות הגוף

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.