.

הדרך שלך לאהוב את הגוף
ולשמור על המשקל בלי דיאטות

קבוצה לאכילה מודעת
"במידה הנכונה"

תהליך חווייתי ומעצים המעניק לך
כלים ודרכי חשיבה חדשות להתמודדות עם אכילה רגשית
שיעצבו לך גישה בריאה לחיים!

אני פותחת קבוצה בדיוק בשבילך!

קשה להיות לבד עם התחושות האלו, כשאת כבר מודעת אליהן
ובכל זאת לא מצליחה לשנות את המצב.
בגלל שאני יודעת שזה אפשרי לשנות את הסיפור שלך עם אוכל
ובגלל שאני מאמינה בכוח של תהליך בקבוצה,
אני מציעה לך ליו
וי אישי בקבוצה קטנה ואינטימית (עד 7 נשים)
עם יחס אישי לכל אחת

אפרת המנחה והמאמנת ב"הא הידיעה"קיבצת 7 נשים מקסימות, ממש נראה כאילו בחרת אותן "אחת אחת" כדי שיתאים לנו לעשות עבודת עומק והבוננות על חיינו. מלכתחילה לימדת אותנו שפה חדשה, שפה השונה בתכלית משפת הדיאטה (שכבר כולנו התנסינו בה, ללא הצלחה יתרה...) לפני הסדנא אכלתי "בין לבין", בלי שום בקרה ותשומת לב.

בסדנא למדתי לאכול (ורק "לאכול", בלי הסחות דעת כמו קריאה בספר או בסמארטפון...). למדתי להקשיב לגוף שלי, לרמת הרעב והשובע שבי, למדתי אכילה מודעת ושקטה, ושחררתי אינספור אמונות ופרדיגמות לגבי "אוכל", שאותן קיבלתי מהורי: "אסור לזרוק אוכל"; "אכלי עכשיו שמא אח"כ לא יישאר" וכו'... למדתי לשים את האוכל בלוח הזמנים שלי, גם אם הוא עמוס. ובעיקר, למדתי להוקיר ולאהוב את מי שאני ולתת לעצמי "מקום". לזכור שכדי שאוכל להמשיך להיות בנתינה לאחרים (כאם, רעיה, מאמנת, עו"ס ופסיכותרפיסטית לגיל השלישי) עלי לשים את עצמי במקום הראשון, להזין ולטפל בגוף בכל הרבדים, כגון: ספורט, התפתחות ורווחה אישית, תזונה ועוד.

אפרת מנחה יוצאת דופן, מקצוענית ומשתמשת באינספור כלים אימוניים מרתקים ומלמדים, התומכים בתהליך המודעות ותשומת הלב ומאפשרים שחרור אמונות שכבר אינן משרתות אותנו.

שינית את חיי ובעיקר "החזרת אותי לעצמי". תודה ע-נ-ק-י-ת !!! באהבה גדולה,

סמדר הרוש, עובדת סוציאלית M.S.W, גרונטולוגית ופסיכותרפיסטית לגיל השלישי

הקבלה וההכלה בקבוצה מאוד סייעו לי להתקדם, הרגשתי שאנחנו מדברות על אותו הדבר ומבינות אחת את השנייה. השיתופים והפתיחות מאוד תרמו להתקדמות שלי. למדתי המון מהסיפורים של הבנות האחרות, בכל אחת מצאתי משהו מעצמי, הזדהיתי מאוד עם התחושות והרגשות, ראיתי שאני לא לבד, לא חריגה, למדתי מהתובנות של האחרות. דרך הסיפור האישי של כל אחת, גם יכולתי לסמן לעצמי מה הגבולות שלי, מה עובד אצלי או לא עובד אצלי. הייתה בינינו תקשורת פתוחה וכנה עם תחושה שאפשר לספר הכל. מתנה שנתתי לעצמי לגיל 40 שפקחה לי את העיניים, פתחה לי את הלב וסידרה לי את הראש!

                                                                                                                                                  קרן

ההתהליך וההתמודדות שכל אחת עברה בקבוצה העצים אותי והוריד לי אסימונים שלא יכולתי לקבל באימון אישי, גם את תחושת האחווה האהבה והביחד לא יכולתי לקבל באימון אישי, את הנתינה מעצמי לחברות הקבוצה שהתבטאה בהארות שלי, בדוגמאות שנתתי ואפילו בהכנת הארוחה, לא יכולתי לבטא באימון אישי. תודה גדולה לך. שינית את חיי!

חנה

התמיכה של הקבוצה עזרה לי להתקדם. המפגשים השבועיים עזרו לי להתקדם. להיות במסגרת. לראות עד כמה אני לא לבד. לפגוש קבוצה של נשים מדהימות ולראות שהשדים שלהן לא שונים בהרבה משלי. הבנתי שהסבל נמצא אצל הרבה נשים ובאמת זה הכל רגשי. לטפל בבעיה ולא בסימפטום יותר קל בקבוצה, כי כולנו סובלים מאותה סימפטום והבעיה שלנו היא הרגש, הבחירות שלנו, ההתנהלות שלנו ואני מדגישה את השלנו!!!!! אי אפשר לראות את זה בתהליך פרטני, כי אז זה רק אני מול עצמי ואני נשארת לבד. המון תודה על הדרך, האמונה והתמיכה.

מרלין

הקבוצה מאוד עזרה לי, השיתופים שלי ושל חברותיי מאירים לי את עיניי וכך הגעתי לתובנות ושינויים באורח חיי. החלפתי את התזונה בבית. התחלתי לבשל במיוחד בשבילי... והתחלתי ללכת למרות הקושי.
הקבוצה הייתה מדהימה! והשיתופים היו ממש משמעותיים בתהליך של עצמי. היו לי מראות ששיקפו לי את ההתנהגויות שלי. את הספורט התחלתי רק בגיבוי הקבוצה.

סמדר ל.

מה תקבלי בתכנית בקבוצה:

תתחברי לתשוקה שלך - למקום בך שמאמין שמותר ומגיע לך לחלום ולרצות דברים עבור עצמך

תלמדי איך להתמודד עם רגשות ופחדים שמנהלים את האכילה שלך וגורמים לך לפנות לאוכל, בלי שאת רוצה

תשני דפוסים והרגלים שניהלו את האכילה שלך והגבילו אותך כל החיים, גם כאלו שלא תמיד קשורים לאוכל

האכילה שלך תהיה מבוקרת יותר, מתוך חיבור לגוף ולא מתוך דחף לא רצוני

תוכלי להשיג את המטרה שלך בדרך מהנה - מתוך מקום של קבלה ואהבה עצמית, חמלה, הקשבה ופרגון לעצמך

תצליחי להשתחרר מעיסוק בלתי פוסק באוכל ובמשקל. תתפני להקשיב לצרכים שלך ולתת להם מענה אמיתי, ככה שתרגישי "מלאה" ומסופקת

קשר רציף איתי ועם החברות בקבוצה במשך השבוע.

וכן תקבלי תמיכה במייל ומשוב אישי ממני, לכל אורך הדרך. את לא לבד!

היות וחשוב לי לשמור על יחס אישי, מספר המקומות בקבוצה מוגבל (עד 7 נשים)
לכן הקבלה לקבוצה מותנית בשיחת התאמה איתי.


מלאי כאן את הפרטים שלך ואתקשר לדבר איתך :)

התכנית כוללת 10 מפגשים שבועיים, 3 שעות כל אחד

פלוס 2 מפגשים אישיים איתי,

בהם נעבור ביחד מסלול שלם מאכילה רגשית לאכילה מודעת.
אלמד אותך שלב אחרי שלב, את הדרך שלי ליצירת מערכת יחסים חדשה,
מאוזנת ומיטיבה עם האוכל, עם עצמך ועם הגוף שלך
.

וכל זה תוך כדי הנאה אמיתית מהאוכל

בלי לספור קלוריות, בלי דיאטות, בלי ה"יו-יו" האינסופי

בלי המאבק בעצמך, בלי הכעס, התסכול והשנאה העצמית

ואף מילה על מה מותר ומה אסור לאכול

המלצות חמות של משתתפות מקבוצות קודמות, על התוצאות שהן השיגו:

ההישג הכי גדול שלי זה הפחתת השיפוטיות והביקורתיות. אימצתי את החשיבה החיובית והחזרתי לעצמי את האופטימיות שתמיד הייתה לי. קיבלתי "עמוד שידרה".
סיגלתי הרגלי אכילה מודעת נפלאים. אני הרבה יותר מחוברת לגוף שלי ומקבלת אותו הרבה יותר. חזרתי ליהנות מאוכל, אכילה ובישול. הורדתי במשקל ב"דרך ממילא" מבלי להרגיש קורבן. הוספתי פעילות גופנית - קפיצה בטרמפולינה כמעט מדי יום. כיף אמיתי!

נעמה

קיבלתי המון כלים איך להתמודד עם מצבים בצורה בריאה יותר.
אני חושבת שהכי השפיע עליי זה שינוי צורת החשיבה -חיזקתי את החשיבה החיובית שלי וזה משפיע עליי בכך שהביטחון שלי מאוד עלה - אני צופה שהצורך ביציבות פחות ינהל אותי. אני יודעת שהמערכת הזוגית הבאה שתהיה לי תהיה יותר בריאה כי אני יותר שלמה עם עצמי ויודעת איך חשוב לי ונכון להתנהל בה.
השתתפות בתהליך בקבוצה לאכילה מודעת, זו חקירה עמוקה - היכרות חדשה וחיבור אמיתי עם עצמי.

תמר

תודה לך שעזרת לי לעבור מסע מרתק לתוך נפשי, מסע שנגע בנקודות כואבות והאיר יתרונות וחוזקות. מסע שאפשר לי לבחון מחדש אמונות ודפוסים מעכבים עבורי ולהבין שניתן לשנות אותם ולהרגיש יותר "מלאה" ומשוחררת.

ובעיקר – מסע שלימד אותי לכבד את גופי ולהאמין בעצמי.

בעיניי את אישה מדהימה ומליאת השראה בכל המובנים ואני מאחלת לך הצלחה בשליחות הזו, שבה את עוסקת כמקצוע. מקווה שיהיו לך חיים יפים (על כל המשתמע...) את באמת ראויה לכל הטוב שיש בעולם.

שושה

באחת המשימות נתת לנו לכתוב מכתב מהעתיד... כשכתבתי אותו, זה נראה לי מציאות שלא יכולה לקרות אלא בחלום רחוק מאד. זה נראה לי המקום שבו אני באמת באמת רוצה להיות בו, אבל אי שם... לא משהו שאני יכולה להשיג.

בבואי לכתוב את משוב הסיכום, עברתי על המחברת וקראתי את המכתב מהעתיד שכתבתי לעצמי - רציתי לכתוב אותו פה ולהגיד שברוב הדברים המציאות שלי היום היא המציאות שכתובה מהמכתב העתידי שכתבתי לי. אני באמת לא האמנתי שהגעתי לעתיד הזה כל כך מהר. יש פה תהליך אדיר שקרה!
תודה אפרת על העבודה האדירה שלך, האמון, ההקשבה, ההכלה, ההכוונה, אומנות שאילת השאלות באופן מדויק כל כך. אני באמת לא האמנתי שהגעתי לעתיד שבקשתי כל כך מהר, תודה.

מורן

הפסקתי עם אכילה לא מבוקרת כשמוגש המון אוכל על השולחן. זו פריצת דרך שהושגה! אמרתי "לא" הרבה פעמים לאוכל. עשיתי שינוי תזונתי. יש לי יותר ביטחון בהצבת גבולות. אני מוקירה אותי על הסדר שעשיתי בבית ובמטבח. על פינת העבודה שיצרתי. על הקופסאות שהכנתי למזון שלי. על הבישול שאני מכינה מראש. 
ההישגים שלי מהתהליך הם: אכילה מבוקרת יותר מתוך חיבור לצרכי הגוף. בחירה מתוך מגוון מזונות ולא אכילה מתוך דחף בלתי רצוני, שימת לב למערכות יחסים בחיי והתחלה של הצבת גבולות, אכילה של מזונות נכונים ובריאים יותר לגוף שלי, התחלה של הקשבה לרגשות שלי במקום הסתרתם באוכל, זיהוי מוקשים בדרך, חיבור אמיתי לעצמי (מבקר פנימי חזק, שדונים, גבולות ואנשים, אמונות ודפוסי חשיבה ) זיהוי עוצמות וחוזקות שבי, סדר בבית, בניית מרחב עבודה.

שלומית

בסיום התהליך, אני במקום הרבה יותר טוב. הרבה יותר מודע. היום אני באמת כבר לא סופרת קלוריות שזה מטורף!!! בקושי נשקלת ואם עליתי קילו, אני לא נחרדת ונלחצת ונכנסת לאטרף...

אני הכי מרוצה מהקטע של האכילה בלילות. לא רק זה שהפסקתי עם זה, אלא שהבנתי מאיפה זה באמת נובע ומה אני צריכה לעשות בכדי להמשיך עם השינוי הזה.

למדתי להצליח להגיד את רצף המילים "אני מוקירה את עצמי ש...", מה שהיה ממש קשה לי בהתחלה. משנה דפוסים והרגלים שהגבילו אותי כל החיים, שלא תמיד קשורים לאוכל ובעיקר שאני מבינה ואוהבת את הדרך החדשה שבחרתי.
אפרת, את פשוט מודל לחיקוי. ממש מעוררת הערצה. כל הגישה שלך, הקלילות שלך, היחס שלך, החוכמה שלך, החיוביות והאופטימיות שלך - מספיק רק החיוך עם העיניים האלה שלך, כדי לגרום לי להרגיש קצת יותר טוב. את אישה מדהימה (או בשפה שלי – מטורפת!!!!) למדתי ממך המון ובטח עוד אלמד... אוהבת אותך!!!

אדווה

לאפרת היקרה!  קודם כל תודה!!!!!!!!
כשנפגשנו, הייתי בתקופה לא כל כך מוצלחת בחיי – הייתי מלאת ביקורת עצמית, המון בלבול והרבה בריחה מהתמודדות עם עצמי - אל העבר, תכנוני העתיד והאוכל ...
אני מודה שבהתחלה היה לי קשה להאמין שאצליח לשנות משהו, הרגשתי שאת הכל אני כבר יודעת ולא מצליחה ליישם ורק חשבתי על התוצאה הרחוקה. - למזלי זכיתי למאמנת הכי טובה שיש!!
מאוד קשה לתאר במילים את מה שאני מרגישה אלייך וחושבת עלייך.

כל מפגש איתך היה מלא בידע וכלים חדשים, שהעלו בי הרבה תובנות ומסקנות.
החקירה העמוקה שעשיתי בזכותך, הובילה אותי להיכרות החדשה שלי עם עצמי,
וההיכרות הזו היא מדהימה - את כאילו גרמת לי להתאהב בעצמי.
הגישה שלך לחיים כל כך מעוררת השראה ואת מודל לחיקוי מבחינתי.
הידע העצום שלך וניסיון החיים שלך חיזקו אותי ברמות, נתנו לי כלים ודרכי חשיבה חדשים,
שעיצבו לי גישה חדשה ובריאה לחיים!
תודה לך על היכולת שלך להכיל כל אחת מאיתנו, על ההבנה שכל כך עזרה לי (תמיד הרגשתי שלא מבינים אותי באמת) ועל התמיכה המלאה שהענקת לי

תמר

נמאס לי מהדיאטות למיניהן, מהטבעת שנמצאת בתוכי, רציתי איכות חיים בלי עזרים בגופי. רציתי משהו אחר מתוך הבנה ולא קבוצת דיאטה.

התחלתי בהקשבה לגופי - אני מזהה למה ומתי אני אוכלת, אני קשובה לכמות האוכל שאני מכניסה לגופי.

לאחר שהבנתי שאני נמצאת במקום הנוחות שלי ולא מפעילה את גופי, שזה חלק ניכר מההתנהגות שלי שתוקעת אותי... התחלתי ללכת.

התכנים שקיבלתי במייל היו ה"אורים ותומים" שלי במהלך הלמידה...
החומר היה מקצועי ומהנה. דיבר אלי לשכל. הכנתי לי קלסר ואני ממש קוראת בו כמו בספר. הציפייה לקבל כל פעם במייל חומר חדש, הייתה מדהימה בעיניי.

הרגשתי שאני נמצאת בקשר כל השבוע ואני מקבלת תמיכה והבנה. אני לא לבד.
התהליך היה מדהים בעיניי ... זאת מתנה לכל אדם שאוהב את עצמו.

אפרת, החיבור בינינו היה ממפגש ההיכרות. יש בך רוך, יש בך הקשבה, יש בך קבלה, יש בך סבלנות וסובלנות, יש בך פרגון, יש בך מקצועיות ואת הכי יפה בעולם...
נתת הרבה מהידע שלך ומזמנך וזה לא מובן מאליו, זה היה מכל הלב והנשמה. ראיתי שחשוב לך התהליך של כל אחת ואחת. באהבה ענקית.

סמדר

המטרה שלי היתה להתחיל לאכול בריא, להיות גאה בגוף שלי, שלמה עם ההופעה שלי בעולם, מאמינה בעצמי ואוהבת את עצמי. כעת, שלמה עם ההופעה שלי בעולם - התקדמות ענקית.

מסוגלת היום לאהוב את הדמות שלי במראה. מסוגלת להיות סלחנית כלפי עצמי. זה צעד ענק!

בעניין האכילה אני כבר שנים לא מאמינה שאני יכולה לשנות, עקב כישלונות חוזרים ונשנים. היום אני יודעת כמעט בוודאות שאני מסוגלת. מאמינה בעצמי מאוד. אוהבת את עצמי.

התהליך והתכנים היו מרתקים וסייעו לי להתקדם מזווית שונה לחלוטין מהזויות שאי פעם ניסיתי. לבוא מהמקום של אהבה עצמית ורצון לעשות לעצמי טוב מתוך חמלה, הקשבה , פרגון ואהבה - זה משהו שמעולם לא ניסיתי בעניין האכילה שלי .

וזה מדהים אותי עד כמה היום זה נראה לי לא רק הדרך הטובה ביותר - אלא הדרך היחידה להגיע למטרה.

למדתי המון. ההבנה שלך. התחושה שאת מבינה מה אני עוברת ומרגישה ושיש לך את האפשרות לעזור לי. הכלים שנתת לי . התחברתי אלייך מהרגע הראשון שראיתי אותך. את מדברת בגובה העיניים. את אנושית. את אמיתית. את כנה. במשפט אחד על הדרך לאכילה מודעת: מסע להחלמה מהדבר הכי משמעותי שמנהל את חיי כבר קרוב לשלושים שנה. תודה!

לימור

באופן כללי אני מרגישה יותר אנרגטית ומרוצה מעצמי ומרשה לעצמי יותר חופש בבחירות שלי. למדתי להוקיר הרבה תכונות שיש בי ולאהוב צדדים באישיותי שקודם נראו לי מובנים מאליהם.
אני מפנה יותר זמן ואנרגיה לעצמי ולבריאותי ונהנית מכך - מתעמלת בבריכה ובחוג, צועדת וכד'. בקרוב אתחיל להשתתף בחוג ציור, דבר שעד כה נמנעתי ממנו בתירוצים שונים. אני מרגישה פתוחה יותר להתנסויות חדשות ומתכוונת לעשות דברים שעוד לא עשיתי...
בנושא אכילה-אוכל-דימוי גוף - אני מרגישה שהתקדמתי מאוד – האכילה שלי הייתה כרוכה בהמון בושה עבורי ועכשיו זה פחות מאיים עלי ואני לא חוששת שיראו מה אני אוכלת. אני מפנה באופן יום יומי זמן לאכילה מסודרת ליד שולחן ומודעת הרבה יותר לאיך ולמה שאני אוכלת. אני מרגישה יותר נוח עם הגוף ויותר נשית ונראה לי שאני גם מקרינה את זה כלפי חוץ.

שושה

כשהגעתי לקבוצה, רציתי ללמוד לאהוב את עצמי ללא התניה –לקבל את עצמי ולא להלקות או לשפוט את עצמי.
בתהליך למדתי לקבל את עצמי במראה הנוכחי ולהיות קשובה לעבודה מעמיקה לתמיד ולא לעשות תהליך מהיר, מוחץ שגורם לעליות וירידות. עדיין לומדת להיות באזור האפור ופחות ב"שחור או לבן".
הישגיי הם רבים ומשמעותיים, יותר ממה שיכולתי לשער כשהתחלתי את האימון!
הכי משמעותי זה שלמדתי להתאפק ולהבין שלא צריך לעשות הכל מהר מהר. תהליכים ושינויים משמעותיים אפקטיביים יותר עם תכנון מוקדם, מאורגן ומסודר וע"י כך מוטמע טוב יותר ומונע תזזיתיות, חוסר התמדה וחוסר יציבות בעתיד.

חוה

התחלתי בתהליך הקשבה מדהים לגוף שלי, למה שנכנס אליו ומתאים לו, למה שעושה לי טוב, ולתחושת רעב ושובע אמיתית. כמו שחלמתי.......
אני יורדת לאט לאט במשקל, הקצב ממש לא משנה. התחושה ממש טובה וגם עכשיו בחגים.....מדהים כמה אני בשליטה. התחלתי לקבל מחמאות סביבי וזה תמיד כיף.
אלה הדברים הגדולים והמשמעותיים ובדרך יש עוד המון הצלחות קטנות והרבה עבודה יומיומית!  

מרב

קודם כל השתחררתי מתפקיד הקורבן וזה שחרור עצום שמפנה מקום לעצמי. לשאול שאלות בלי להאשים ובלי להיות קורבן. חוויה חדשה וחיובית.
שנית אני נוכחת הרבה יותר באירועי האכילה שלי. אני מודעת ומדברת עם עצמי וממשיכה להפחית את כמויות הסוכר, לא ללעוס מסטיק בכמויות מסחריות ומפחיתה את כמות הלחם והטוסטים...
דבר שלישי אני כותבת הוקרות לעצמי כמעט כל יום, שמבחינתי זו התקדמות . שוב, הייתי רוצה שזה יקרה כל יום ואני מקווה שזה יקרה במהרה.
דבר נוסף הוא שהפסקתי, כמעט לחלוטין לכעוס על עצמי ועל האכילה שלי שזה גם כן הישג גדול. אני הרבה יותר נינוחה ביחסים האלה ואני ממשיכה לעבוד על זה. בקיצור יש תוצאות!  

רותי

היות וחשוב לי לשמור על יחס אישי, מספר המקומות בקבוצה מוגבל
לכן הקבלה לקבוצה מותנית בשיחת התאמה איתי.
מלאי כאן את הפרטים שלך ואתקשר לדבר איתך :)

אפרת קלודין | להקשיב למשאלות הגוף

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.