.

איך לאכול את מה שאת אוהבת וגם להיראות טוב ולהרגיש טוב בגוף שלך?

אפרת קלודין

רוצה להשתחרר מעיסוק אובססיבי באוכל ובמשקל שלך?

רוצה לנהל את האכילה שלך במקום שהאוכל ינהל אותך?

רוצה ליהנות מהאכילה שלך בלי רגשות אשם?

רוצה לצאת אחת ולתמיד מה"יו-יו" האינסופי שבמעגל הדיאטות?

רוצה ללמוד לאהוב ולכבד את הגוף שלך במקום להתבייש בו ולשנוא אותו?

לקבלת מדריך חינמי "להפסיק לאכול את עצמך"

ובו 11 צעדים ראשונים שיעזרו לך להתחיל בשינוי עכשיו!

הרשמי כאן

שם
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי

זה נראה כמו קסם!

"אני חייבת להגיד לך, שזה מאוד מוזר לרזות בלי לעשות מאמץ מיוחד בשביל זה. מאוד מפתיע ולא כל כך נתפס... אני ממש מרגישה איך ההיקפים שלי מצטמצמים כמעט מיום ליום ואני חייבת להדגיש, שלא רק שאני לא מתכוונת לזה, אלא אני גם אוכלת הרבה - ממש מה שבא לי.

זה נראה כמו קסם!

זה מזכיר לי איך הרגשתי בהתחלה ואיזה פער מהמם השגתי מאז. תודה לך על התמיכה האינסופית, זה תהליך מאוד משמעותי בשבילי."     

                                                                                                שירי

אילנה

זה שינוי שאני רוצה לקחת איתי לכל החיים...

"זו הייתה חוויה אדירה בה נתקלתי פעם ראשונה בשאלות נוקבות לגבי האכילה שלי, באפשרות לחיות בכאוס לגבי האוכל, בלי שיגידו לי מה ולמה ומתי לאכול... באפשרות להתעמת עם השדונים שחייתי איתם כל השנים, בהבנה מה שירת אותי עד היום ולמה... להיפרד ממה שאין בו היום צורך וללכת יד ביד עם מה שעוד קיים ולאהוב את זה. זהו שינוי שאני רוצה לקחת איתי לכל החיים ולהקנות אותו למשפחתי המצומצמת והרחבה כאחד.

פיניתי לעצמי זמן קודם כל להקשיב לעצמי ואח"כ גם הגיע הזמן להכין לעצמי מה שאני רוצה לאכול ולאו דווקא קשור למה שכולם בבית רוצים לאכול. אני קשובה לרגשות, לצרכים, לחשקים, להגיון ולכל אחד אני נותנת את המקום הראוי לו."

מורן

שיניתי דפוסים והרגלים שהגבילו אותי כל החיים...

"אני מוקירה את עצמי שהיה לי את האומץ ורצון בכלל להרחיב אופקים ולא להמשיך עם "שפת הדיאטות", שהצלחתי לעמוד במטרות שהצבתי לעצמי. למרות כל הלחצים מסביב, הצלחתי לעשות הכל על הצד הטוב ביותר וגם ליהנות ולהתפתח.
אני גאה בעצמי שאני מיישמת כל פעם משהו נוסף, מדברת על זה בפתיחות, משנה דפוסים והרגלים שהגבילו אותי כל החיים, שלא תמיד קשורים לאוכל ובעיקר שאני מבינה ואוהבת את הדרך החדשה שבחרתי."

אדווה. סטודנטית

את כאילו גרמת לי להתאהב בעצמי...

"אני מודה שבהתחלה היה לי קשה להאמין שאצליח לשנות משהו, הרגשתי שאת הכל אני כבר יודעת ולא מצליחה ליישם ורק חשבתי על התוצאה הרחוקה...

החקירה העמוקה שעשיתי בזכותך, הובילה אותי להיכרות החדשה שלי עם עצמי, וההיכרות הזו היא מדהימה - את כאילו גרמת לי להתאהב בעצמי. הגישה שלך לחיים כל כך מעוררת השראה ואת מודל לחיקוי מבחינתי.
הידע העצום שלך וניסיון החיים שלך חיזקו אותי ברמות, נתנו לי כלים ודרכי חשיבה חדשים, שעיצבו לי גישה חדשה ובריאה לחיים! תודה!!!!!"

תמר. סטודנטית

הבנתי שאני צריכה להפחית שיפוטיות, לשנות שפה...

במפגש אתך ירד לי האסימון. אני צריכה להפחית שיפוטיות, להתחיל ולשנן שפה אחרת. הבנתי שהרגשות השליליים והסקפטיות לא מובילים ומקדמים לשום מקום. ברגע שהגיעו תובנות אלו, לקחתי החלטה – שינוי הפוקוס ושינוי השפה. הייתי יותר מודעת, יותר הרגשתי. הרשיתי לעצמי להגיד שקשה. אפשרתי לעצמי לחוש, ביטאתי רגשות והרגשתי שהנה הגיעה אותה פריצת דרך - לא היה לי צורך לפנות לאוכל באופן אוטומטי.

ח. מנחת קבוצות

מסע להחלמה ממה שמנהל אותי כבר 30 שנה...

התהליך והתכנים היו מרתקים וסייעו לי להתקדם מזווית שונה לחלוטין מהזויות שאי פעם ניסיתי. לבוא מהמקום של אהבה עצמית ורצון לעשות לעצמי טוב מתוך חמלה, הקשבה, פרגון ואהבה - זה משהו שמעולם לא ניסיתי בעניין האכילה שלי . וזה מדהים אותי עד כמה היום זה נראה לי לא רק הדרך הטובה ביותר - אלא הדרך היחידה להגיע למטרה. למדתי המון. עברתי מסע להחלמה מהדבר הכי משמעותי, שמנהל את חיי כבר קרוב לשלושים שנה." תודה! 

לימור, מעצבת גרפית וזמרת

התחלתי בתהליך הקשבה מדהים לגוף שלי....

התחלתי בתהליך הקשבה מדהים לגוף שלי, למה שנכנס אליו ומתאים לו, למה שעושה לי טוב, לתחושת רעב ושובע אמיתית. כמו שחלמתי. אני מתמידה בשיעורי יוגה פעמיים בשבוע, חזרתי לפילאטיס מכשירים, ממכר וכיף אדיר!
אני יורדת לאט לאט במשקל, הקצב ממש לא משנה. התחושה ממש טובה וגם עכשיו בחגים... התחלתי לקבל מחמאות סביבי וזה תמיד כיף :)

מירב, קוסמטיקאית.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.